» האנשים מאחורי המותג פז


יורם איל
סמנכ"ל קמעונאות ומסחר
יורם איל הצטרף לחברת פז בשנת 2002 כמנהל רשת תחנות הדלק וחנויות הנוחות yellow. במסגרת התפקיד הוביל מהלכים ליצירת רשת עוצמתית בעלת שיטות עבודה, שירות ונהלים בסטנדרטים המקובלים בעולם. לאחר 4 שנים מונה למנכ"ל פזומט והפך אותה לחברה המובילה בתחום התקני התדלוק. בינואר 2008 מונה לסמנכ"ל הקמעונאות והמסחר של פז, הוביל שורה של מהלכים אסטרטגיים בהם מהפכת הקפה אשר היוותה מנוע צמיחה לרשת ובידול מהמתחרות. בעבר עבד בחברת "עלית" בה ביצע מספר תפקידים, בהם ניהול המכירות והתפעול הארצי וניהול השוק המוסדי. היה בין המנהלים שהביאו את רשתות המזון המהיר לארץ בשנות ה-90.

דנה פולק אולשר
מנהלת מחלקת שיווק ואסטרטגיה
דנה מנהלת את מחלקת השיווק והאסטרטגיה של קבוצת פז ו-yellow מ-2014. בתפקידה מובילה מהלכים שיווקיים אסטרטגיים לשמירה על מובילות המותג תוך חיזוק חוויית הלקוח והגדרה מחדש של ערך הנוחות לצרכן בעידן הדיגיטלי. דנה ממקדת את העשייה בהעמקת נאמנות הלקוחות, בניית מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות המבוססות על שימוש חכם במידע והתאמת הצעות ערך בזמן אמת תוך גיבוש ופיתוח מוצרים חדשניים ופלטפורמות ונכסים דיגיטליים תומכים. בעבר הייתה מנהלת השיווק של yellow וכיהנה כמנהלת תחום בכירה בשיווק בבורגראנץ'. בעלת BA בתקשורת ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית ו-MBA מאוניברסיטת תל אביב.

אפרת כהן
מנהלת שיווק yellow
אפרת מונתה למנהלת שיווק yellow בשנת 2014 לאחר שמילאה מספר תפקידים במחלקת השיווק של פז אליה הצטרפה בשנת 2006. במסגרת עבודתה אחראית על המהלכים הפרסומיים, התוצרים השיווקיים של החברה ושמירה על המותג כמוביל שוק. בשנים האחרונות הובילה את כניסתה של yellow לעולמות הדיגיטל ולחיבור בין האוף ליין לאונליין עם פרויקט אפליקציית yellow אשר מביא בשורת חדשנות אמיתית ופריצת גבולות הנוחות עבור הצרכנים. בעלת BA בתקשורת וניהול ו-MBA במנהל עסקים.