» האנשים מאחורי המותג קפה קפה


רונן נמני
בעלים - קבוצת קפה קפה
בשנת 2001 הקים רונן נמני יחד עם בת זוגו מיקי טיל את קפה קפה. 9 שנים מאוחר יותר הפכה הרשת המצליחה לקבוצה, עם צירופה של לחם ארז ורשתות בתי קפה ומסעדות נוספות. כיום מונה קבוצת קפה קפה כ-280 בתי קפה ומסעדות ב-15 רשתות שונות, שכל אחת מהן מתמחה בתחום ייחודי. בין הרשתות: קפה קפה, לחם ארז, פרש קיטשן, לחם בשר, כספי, פיאנו פיאנו ועוד. ההנהגה והחזון של נמני מובילים את התפתחות הקבוצה תוך עידוד מצוינות וחתירה מתמדת לצמיחה, הובלה וחדשנות בכל אחד מתחומי הפעילות בארסנל המגוון של הקבוצה.

נעם צימרמן
מנכ"ל קבוצת קפה קפה
נעם צימרמן החל את דרכו בחברה לפני כ-12 שנים כזכיין, ומילא שורת תפקידי ניהול בכירים בטרם מינויו למנכ"ל הקבוצה. צימרמן, הדוגל במצוינות כדרך חיים, פיתח מערך שירות לקוחות ייחודי, השם את הלקוח במרכז, ומעניק יחס אישי ומקצועי לכל בקשה או תלונה המגיעות מהסניפים. כמו כן, צימרמן אמון באופן בלעדי על הפיתוח העסקי של כלל מותגי הקבוצה. פעילותו כמנכ"ל קבעה סטנדרטים חדשים של איכות ושירות ללקוח, הובילה וחיזקה את הקבוצה כגדולה והמובילה בתחום. בשנים הקרובות צימרמן מתכנן להמשיך את מגמת הצמיחה וההתרחבות של הקבוצה ולהציב סטנדרטים חדשים של איכות, שירות וחדשנות בענף בתי הקפה והמסעדנות בישראל.

טל אקרמן-טבקמן
סמנכ"ל שיווק ופרסום, קבוצת קפה קפה
טל בעלת תואר Bs.c במדעי התזונה עם התמחות בכלכלה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. מונתה לתפקידה בשנת 2013, לאחר שמילאה שורת תפקידים בתחומי השיווק. טל מנהלת את מחלקת השיווק והפרסום של כלל מותגי הקבוצה והיא מעניקה שירות לרשתות וזכייני הקבוצה בכל התחומים, לרבות קמפיינים ארציים רחבי היקף, פעילויות קד"מ ודיגיטל, יחסי ציבור, שירותי סטודיו וייעוץ אסטרטגי. עם הפיכת ענף בתי הקפה והמסעדות לזירת פעילות מרכזית וחמה בנוף התקשורתי, היא מצעידה את מותגי הקבוצה בהצלחה לשמירה על מעמדם המוביל בשוק ודואגת לשמור על קפה קפה צעד אחד לפחות לפני המתחרים.