» האנשים מאחורי המותג אלקטרה


זאב קלימי
מנכ"ל
זאב קלימי נכנס לתפקידו כמנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה בספטמבר 2014.
במהלך הקריירה שלו, שהתמקדה רובה ככולה בענף המזון, שימש זאב כמנכ"ל חברת הסחר והלוגיסטיקה של חברת קוקה קולה ישראל, מנכ"ל טרה ומנכ"ל גלידות Nestle.
בשנה האחרונה הוביל זאב קלימי תהליך של שינוי מקיף בחברה, שמטרתו להתאים את פעילות החברה לשינויים המהותיים שעברו על השווקים, ובנוסף לייצר לחברה יכולת תחרותית ורלוונטיות לצרכן הישראלי, תוך הפיכתה של אלקטרה מוצרי צריכה לחברה מובילה בנתח שוק, ברווחיות ובחדשנות.
בתפיסת עולמו שם זאב דגש על עידוד למצוינות, טיפוח המשאב האנושי בכל הדרגים, ופיתוח המותגים ככלי לשינוי וצמיחה.

יגיל וויט
מנכ"ל אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים
יגיל וויט, בעל MBA במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית (התמחות בשיווק), הצטרף לאלקטרה ב-2007 לאחר ששימש בתפקידי ניהול בכירים באסם ובחברת ש.שסטוביץ, ביניהם מנכ"ל ג'ילט בישראל, ומנכ"ל קולגייט פלמוליב בישראל.
באלקטרה, הוביל יגיל את תהליך המיתוג מחדש תחת הקונספט "המזגן של ישראל" תוך התמקדות בערכי הליבה של ישראליות, חדשנות ומובילות. בתקופתו הרחיבה אלקטרה את מגוון מזגני האינוורטר, נכנסה לתחומי פעילות חדשים כגון משאבות חום, שיפרה באופן משמעותי את מערך השירות, והגדילה נתח השוק ונכסיות המותג שלה.
בנוסף, הושם דגש מיוחד על ייצור כחול-לבן ופותחו מזגנים ייעודיים דוגמת אלקטרה SQ לבנייה ירוקה ו-LS לדירות מעוצבות.

ורד צור
סמנכ"ל שיווק
ורד צור הצטרפה לאלקטרה בספטמבר 2014 לאחר ששימשה בתפקידי ניהול בכירים בקומברס ובאמדוקס, ולפני כן בתפקידי שיווק ב-orange ובפלאפון.
במסגרת תפקידה כסמנכ"ל שיווק, מובילה ורד את השיווק בקבוצה, תוך שימת דגש על חיזוק המותג אלקטרה - לשיפור איכות החיים בבית, שמירה על מובילות המותג ובניית נכסיותו באמצעות חדשנות, שירות ותוך שימת צרכי הלקוח במרכז.
קבוצת אלקטרה מוצרי צריכה כוללת את חטיבת המיזוג, קמעונאות חשמל, חטיבת DIY, מותגי הסחר המיובאים sony mobile ואלקטרה בר.
ורד בוגרת מדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון ובעלת תואר שני במנהל עסקים.