» האנשים מאחורי המותג ישראכרט


רונן שטיין
מנכ"ל קבוצת ישראכרט
רונן שטיין מכהן מראשית 2015 כמנכ"ל קבוצת "ישראכרט", הכוללת בין היתר את החברות ישראכרט ופועלים אקספרס.
רונן הוא בעל תואר BA בכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, תואר LL.B. מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, ובעל רישיון לעריכת דין. החל את דרכו ב-1999 בבנק הפועלים בו שימש במגוון רחב של תפקידים ניהוליים. בין היתר כיהן כמנהל אזור ירושלים בחטיבה הקמעונאית, מנהל מטה הסניפים בחטיבה העסקית ומנהל אגף בנקאות קמעונאית. מנהל את קבוצת ישראכרט לאור החזון של הובלת שוק, חדשנות ויצירתיות, יוזמה ומחויבות למצוינות בכל הדרגים. שם דגש על רמת שירות בלתי מתפשרת לשותפים העסקיים של הקבוצה וללקוחותיה. מאמין שהנכס העיקרי של הקבוצה הוא עובדיה שמחויבותם, נחישותם ומקצועיותם הם הגורמים אשר מביאים את הקבוצה להישגים המשמעותיים שלה. כמו כן, תרומה לקהילה והתנדבות הינם חלק בלתי נפרד מהערכים המובילים של ישראכרט.

מרב קליפר פרץ
סמנכ"לית שיווק
מרב קליפר פרץ מונתה ב-2014 לסמנכ"ל השיווק של ישראכרט. במסגרת תפקידה מובילה את הפעילות השיווקית של ישראכרט בכרטיסים בנקאיים, חוץ בנקאיים, אשראי צרכני, פעילות הסלולר והדיגיטל. מרב תתמקד בהובלת ישראכרט לצמיחה, פיתוח מוצרים ושווקים חדשים ושמירה על מובילות המותג ועוצמותיו. מרב בוגרת תואר שני MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.
החלה את דרכה בבנק הפועלים. במהלך השנים כיהנה במגוון רחב של תפקידים ניהוליים בבנק, ובתפקידה האחרון ניהלה את מטה השיווק והתכנון האסטרטגי של החטיבה הקמעונאית.