» האנשים מאחורי המותג סימילאק


יעל רבהון
מנכ"ל אבוט ישראל
יעל רבהון הינה בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום הפרמצבטיקה וכ-12 שנים בתחום התזונה הרפואית ומזון תינוקות.
בשנת 2003 ייסדה את אבוט בישראל, תוך בניית התשתיות התפעוליות והארגוניות, גיבוש החזון ויישום התוכנית האסטרטגית, גייסה את מערך העובדים ופיתחה תרבות ארגונית, התואמת את ערכי הליבה ואת הקודים האתיים וההתנהגותיים של אבוט העולמית. רבהון הצעידה את אבוט ישראל להישגים משמעותיים, ביניהם הובלת שוק המזון הרפואי והפיכת סימילאק לאחד השחקנים הגדולים בשוק תחליפי החלב. זאת, לצד הובלת מהלכים עסקיים ושיווקיים, אשר מיצבו את החברה ומותגיה בחזית המדע ותחומי הפיתוח והמחקר. רבהון הינה בעלת תואר שני במדעי הרפואה מהאוניברסיטה העברית.

רוית קלוד
סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה, חטיבת התזונה, אבוט ישראל
רוית קלוד הינה בעלת ניסיון עשיר ומגוון בתחומי הסחר והשיווק. במסגרת תפקידה כסמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה בחטיבת התזונה באבוט ישראל, אחראית קלוד על ניהול יחידת רווח והפסד הכוללת את מערך השיווק והממשק עם המפיץ המקומי. זאת, לצד אחריות כוללת על תחום תזונת תינוקות וילדים ותחום המזון הרפואי. בעבר שימשה כסמנכ"ל שיווק בינלאומי באהבה מעבדות ים המלח, וניהלה את מטה השיווק של המותג, הן ברמה הבינלאומית והן ברמה המקומית.
בין השנים 2007-2012 מילאה שורת תפקידים ניהוליים בלוריאל ישראל, תוך אחריות כוללת על מותגי הטיפוח, האיפור והשיער של לוריאל פריז, במסגרתה הובילה מהלכים אסטרטגיים, אשר הביאו לגידולים משמעותיים בנתחי השוק.