» האנשים מאחורי המותג קפה קפה


רונן נימני
בעלים- קבוצת קפה קפה
רונן נימני הוא איש עסקים הפועל כבר למעלה מ-20 שנה בתחום הבילוי וההסעדה. בשנת 2001, הקים את רשת קפה קפה, יחד עם בת זוגו מיקי טיל. כיום מונה הרשת למעלה מ-145 סניפים. ב-2013 הפך את הרשת לקבוצה עם צירופן של רשתות בתי קפה ומסעדות נוספות וכיום מונה הקבוצה שבע רשתות שונות המתמחות ומובילות כל אחת בתחום ייחודי, ובהן לחם ארז, Ruben, Fresh Kitchen, לחם בשר ולבורטוריו די פסטה.
הנהגתו וחזונו של נימני מובילה את התפתחות הקבוצה ודוחפת אותה למצוינות, תוך חתירה מתמדת לצמיחה, חדשנות ושאיפה להיות הטובים ביותר בכל תחום פעילות בארסנל המגוון והייחודי של הקבוצה.

נעם צימרמן
מנכ"ל קבוצת קפה קפה
נעם צימרמן החל את דרכו בחברה לפני כ-8 שנים כזכיין, ומילא שורת תפקידי ניהול בכירים בטרם מינויו למנכ"ל הקבוצה. צימרמן דוגל במצוינות ועל כן הטמיע בקבוצה את אסטרטגיית "מטוב למצוין", המכתיבה את התנהלות החברה. מתוך רגישות והקשבה לצרכי הלקוחות, פיתח מערך שירות לקוחות ייחודי, השם את הלקוח במרכז, ומעניק יחס אישי ומקצועי לכל בקשה או תלונה המגיעות מהסניפים. כמו כן, צימרמן אמון באופן בלעדי על הפיתוח העסקי של כלל מותגי הקבוצה. פעילותו כמנכ"ל קבעה סטנדרטים חדשים של איכות ושירות ללקוח, הובילה וחיזקה את הקבוצה כגדולה והטובה בתחומה. בשנים הקרובות מתכנן להרחיב את פעילות הקבוצה ולבססה כמובילה בחדשנות, איכות ושירות ללקוח.

טל אקרמן
סמנכ"לית שיווק ופרסום, קבוצת קפה קפה
בעלת תואר Bs.c במדעי התזונה מהאוניברסיטה העברית, מונתה לתפקידה בשנת 2013, לאחר שמילאה שורת תפקידים בתחומי השיווק וביניהם: מנהלת מותג בחברת קוקה קולה ומנהלת תקשורת שיווקית של מותג הרכב ניסאן בחברת קרסו מוטורס.
אקרמן מנהלת את מחלקת השיווק של מכלול מותגי הקבוצה והיא מעניקה שירות לרשתות וזכייני הקבוצה בכל התחומים, לרבות קמפיינים ארציים רחבי היקף, פעילויות קד"מ ודיגיטל, יחסי ציבור, שירותי סטודיו וייעוץ אסטרטגי.
עם הפיכת ענף בתי הקפה לזירת פעילות מרכזית וחמה בנוף התקשורתי, מצעידה אקרמן את מותגי הקבוצה בהצלחה לשמירה על מעמדם המוביל בשוק ודואגת לשמור תמיד על קפה קפה צעד אחד לפחות לפני המתחרים.