» האנשים מאחורי המותג MAC


אורן רווח
יו"ר קבוצת החברות ESTEE LAUDER COMPANIES ISRAEL
מאז שנת 2007 מכהן אורן רווח כיו"ר קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל, הכוללת את המותגים Estee Lauder, Clinique, MAC, Bobbi Brown, Tom Ford, Jo Malone London, Michael Kors, Donna Karan, Darphin ועוד. הקבוצה בראשותו מדורגת זו השנה השלישית ברציפות בסקר BDI בין 100 החברות הטובות ביותר לעבוד בהן בישראל.
אורן חבר נשיאות בלשכת המסחר ומשמש כיו"ר חטיבת הרשתות הקמעונאיות בלשכה. בעבר, ניהל את חטיבת הקוסמטיקה בחברת שסטוביץ. ולפני כן היה מנהל מותגים בחברת רנדי.
אורן פעיל למען הקהילה ורותם לכך גם את עובדי הקבוצה. מדי חודש אוקטובר - חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד " הוא מוביל פעילות משותפת לקבוצת החברות אסתי לאודר והאגודה למלחמה בסרטן. אורן גם פעיל בעמותת שורשים, הדואגת לנזקקים ופועל לקידום קרן האיידס של MAC בישראל, המובילה במאבק הגלובאלי נגד HIV ואיידס.
אורן בעל תואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית והוא בוגר קורסים ניהוליים מאוניברסיטת הרווארד.

אלי גיספאן
מנכ"ל
אלי גיספאן משמש בתפקיד מנכ"ל MAC בישראל מאז שנת 2009, והוא מוביל את הרשת לצמיחה ולהובלת שוק האיפור על ידי הרחבת הפריסה של הרשת תוך שינוי חוויית הקנייה והשירות בענף הקוסמטיקה, השקת חנות ה-Online ופיתוח עובדי הרשת באמצעות הקמת אקדמיה לניהול.
לפני שמונה לתפקיד מנכ"ל MAC כיהן אלי במספר תפקידים בכירים בתחום השיווק והמכירות, ובהם מנהל חטיבת רבלון בחברת שסטוביץ וכן שורה של תפקידים ניהוליים בחברת לוריאל פריז.
אלי הוא בעל תואר במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי.