» האנשים מאחורי המותג אלקטרה מוצרי צריכה


זאב קלימי
מנכ"ל קבוצת אלקטרה מוצרי צריכה
זאב, בעל MBA במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית עם התמחות בשיווק. במהלך הקריירה שלו, שהתמקדה רובה ככולה בענף המזון, שימש זאב כמנכ"ל חברת הסחר והלוגיסטיקה של קוקה קולה, מנכ"ל טרה ומנכ"ל גלידות Nestle. עם הגעתו לאלקטרה בספטמבר 2014, הוביל קלימי תהליך של שינוי כולל בחברה, שהעניק לה יתרון תחרותי מובהק אל מול מתחרותיה, החזיר אותה להיות רלוונטית אל מול הצרכן הישראלי, בדרך למובילות בנתח שוק, ברווחיות ובחדשנות. בתפיסת עולמו שם קלימי דגש על עידוד למצוינות, טיפוח המשאב האנושי בכל הדרגים, ופיתוח המותגים ככלי לשינוי וצמיחה.

יגיל וויט
מנכ"ל אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים
יגיל, בעל MBA במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית (התמחות בשיווק), הוביל את הרחבת פעילות החברה וכניסה לתחומים חדשים כגון משאבות חום, מערכות VRV, מזגנים סולאריים ועוד, תוך העמקת ייצור כחול-לבן במפעל בראשון לציון והגדלת הייצוא לחו"ל. במהלך כהונתו עברה אלקטרה תהליך מיתוג מחדש תוך התמקדות בערכי ליבה של חדשנות, שירות, איכות וישראליות, הושקה סדרת אלקטרה PLATINUM תחת המסר של "לילה שלם של מיזוג בפחות מ-2 שקלים" ומערך השירות התחזק ועבר למגוון ערוצים דיגיטליים. תוצאות הפעולות הן ביסוס המובילות של אלקטרה בענף מיזוג האוויר בישראל וחיזוק משמעותי של נכסיות המותג.

טלי קידר
סמנכ"לית שיווק קונצרני ופיתוח עסקי
במסגרת תפקידה, מובילה טלי את האסטרטגיה השיווקית, תוך דגש על סינרגיה למקסום כוח הקבוצה ושמירת מובילות המותג אלקטרה מול הצרכן הישראלי. במקביל מובילה קידר את הפיתוח העסקי והחדשנות בחברה, שנמצאת בתהליך כניסה לתחומים חדשים: אתרי סחר אלקטרוניים, בית חכם, שירותים וירטואליים, IOT ועוד.
זאת, במטרה לפתח מנועי צמיחה חדשים ולשמר את מובילות הקבוצה. בתפקידה הקודם הייתה קידר אחראית על הובלת האסטרטגיה השיווקית של בנק דיסקונט, ולפני כן שימשה כראש אגף אסטרטגיה ותקשורת שיווקית בחברת פלאפון.