» האנשים מאחורי המותג אל על


אלי דפס
יו"ר הדירקטוריון
אלי דפס כיהן כדירקטור באל על משנת 2016.
ביוני 2017 מונה כיו''ר הדירקטוריון. אלי שירת בחיל האוויר במשך 26 שנים כשתפקידיו האחרונים בדרגת אל''מ היו ראש מחלקת פרט, ראש מחלקת חוגרים וראש מחלקת תכנון. בתום שירותו הצטרף לכללית כמנהל מחוז, סמנכ''ל ולאל על הגיע לאחר 10 שנות כהונה כמנכ''ל כללית. בנוסף לתפקידיו בכללית כיהן כיו''ר דירקטוריון חברת "ש.ל.ה" (לחברה שלושה תחומי עיסוק: שיניים, אסתטיקה ורפואה משלימה), חברת ''הנדסה רפואית'' וכן ''מור'', חברה לאבחון ושירותי רפואה משלימים.
החברות בפריסה ארצית.

דוד מימון
מנכ"ל
דוד מימון, 57, הצטרף לאל על ב-2005 וכיהן בשורת תפקידים מרכזיים בחברה עד למינויו ב-2014 למנכ"ל. דוד, אל"מ במיל', היה מפקד בסיס קליטה ומיון (בקו"ם) בצה"ל ולאחר מכן כיהן כמנכ"ל האגודה למען החייל. לאורך שנות עבודתו באל על הוביל מהלכים חדשניים ויצירתיים, כשגולת הכותרת היא תוכנית ההצטיידות ההיסטורית ב-16 מטוסי דרימליינר, מהחדישים והטובים בעולם. כמו כן, הוביל דוד את השקת כרטיס האשראי FLY CARD שגייס קרוב ל-300 אלף חברים והקים את מוקד השירות והמכירה הישירה באל על. בתקופת כהונתו כמנכ"ל, פתחה החברה יעדים חדשים לבוסטון ומיאמי כחלק מאסטרטגיית חיזוק היעדים לצפון אמריקה וחתמה על הסכמים עם חברות תעופה שיאפשרו טיסות המשך למגוון יעדים בעולם.

מירה פיזיצקי
ראש אגף שיווק
מירה פיזיצקי מונתה במרץ 2017 לראש אגף שיווק באל על, לאחר שנים רבות בהן כיהנה בתפקידים שונים בחברה. במסגרת תפקידה הובילה את שני המהלכים המרכזיים של אל על לשנת 2017 - השקת מטוסי הדרימליינר והשקת קו הטיסות הישירות למיאמי. בנובמבר, במסגרת היערכות מחודשת של אגפי השירות והשיווק באל על, עברה לתפקיד ראש אגף שירות בטיסה - מהחשובים בתפקידי החברה. במסגרת תפקיד זה מירה מובילה את מחלקת עיצוב המוצר; תת אגף הדייל הראשי - שאחראי על בטיחות הנוסעים לצד מתן שירות ברמה גבוהה; תפעול שירות בטיסה; תפעול מזון וצידה; מערך הבידור בטיסה; מכירות הדיוטי פרי בטיסה ומראה פנים המטוס. למירה תואר במשפטים מהקריה האקדמית אונו.