» האנשים מאחורי המותג אנגלו-סכסון


רונן שטרית
יו"ר הדירקטוריון והבעלים
רונן שטרית, יזם בנשמתו, החל את דרכו ברשת אנגלו-סכסון לפני 21 שנה כיועץ נדל"ן בסניף לוד.
במהלך השנים הוא צמח בתוך הרשת, קנה זיכיון אחרי זיכיון והטמיע בהם דפוסי עבודה וניהול חדשים. דפוסי עבודה אלו הציבו את הסניפים שלו במקומות הראשונים ברשת עד שבשנת 2009 רכש את הרשת כולה מחברת אפריקה ישראל.
לצד עיסוקיו הרבים בתחום יזמות הנדל"ן, רונן מוביל באנגלו-סכסון ביחד עם עדינה חכם, סגן יו"ר דירקטוריון החברה, אסטרטגיה ניהולית ודרכי עבודה חדשות.
רונן מקפיד להיות בקשר ישיר עם זכייני הרשת ויועצי הנדל"ן ולהעביר להם עצות וטיפים מניסיונו בתחום.

עו"ד עדינה חכם
סגנית יו"ר
עם מינויה למנכ"ל רשת אנגלו-סכסון בשנת 2008 החלה עו"ד עדינה חכם בהובלת אסטרטגיה חדשה, בדגש על הפן המקצועי-הכשרתי של יועצי הנדל"ן, ליווי הזכיינים על ידי מנטורים מקצועיים ופיננסיים, למידה אינטרנטית ועוד. לצד זאת נעשו פעולות להרחבת המותג והגדלת סל השירותים שלקוח הקצה מקבל מהרשת, והתוצאה: תהליך של צמיחה, התקדמות ושימור מובילות החברה בתחום תיווך הנדל"ן. לאחר 9 שנות ניהול ברשת, החליטה עדינה לסיים את תפקידה כמנכ"ל החברה ולעסוק רק בנושאים האסטרטגים. מיולי 2017 תשמש עדינה כסגן יו"ר דירקטוריון החברה, וליליה נחמן תחליף אותה כמנכ"ל החברה. עדינה תמשיך להוביל את המהפך הדיגיטלי, המתרחש בימים אלו, ואת שילוב החדשנות בעולם התיווך.

ליליה נחמן
מנכ"ל
ליליה נחמן מונתה למנכ"לית רשת אנגלו-סכסון ביוני 2017.
קודם לכך כיהנה ליליה במגוון תפקידים ניהוליים בארגון בית אקשטיין, המספק שירות לבעלי צרכים מיוחדים - בין היתר כמנכ"ל הארגון.
במסגרת תפקידה יזמה את הקמתם של בתי ספר לחינוך מיוחד ברחבי הארץ, בית ספר לבעלי צרכים מיוחדים בספארי שברמת גן ומכללה אקדמית לבעלי צרכים מיוחדים. במהלך כהונתה השיג בית אקשטיין את אישור ארגון התקינה הבינלאומי (ISO) - והפך לארגון הראשון לצרכים מיוחדים עם תו תקן.
בנוסף כיהנה כסמנכ"לית חטיבת ה-SMB של חברת ההשמה הבינלאומית מנפאואר.
לליליה תואר ראשון במנהל חינוך ו-BA כללי מאוניברסיטת ת"א.