» האנשים מאחורי המותג בזק בינלאומי


מוטי אלמליח
מנכ"ל
מוטי אלמליח, מכהן כמנכ"ל בזק בינלאומי, המובילה בשוק האינטרנט הישראלי ובשוק ה-IT ופתרונות התקשורת המנוהלים ללקוחות עסקיים.
מאז כניסתו לתפקיד ב-2014, מקדם אלמליח חזון של חדשנות והובלת אסטרטגיה של פתרונות סייבר ללקוחות פרטיים ועסקיים, תוך הטמעת חדשנות בחברה.
לאלמליח למעלה מ-20 שנות ניסיון כמנכ"ל בארבע חברות מובילות בעולמות הטכנולוגיה, הקמעונאות, התקשורת והאינטגרציה, ששתיים מהן הונפקו בבורסת ה-AIM בלונדון.
המייחד את אלמליח כמנכ"ל בזק בינלאומי ובניהולו העסקי בכלל, הוא היכולת לשלב בין בנייה נכונה של אסטרטגיה וחזון ובין יכולת ליישם בפועל יוזמות וחדשנות, כאשר הלקוח במרכז העשייה.

אסף אביב
סמנכ"ל שיווק
אסף אביב מכהן כסמנכ"ל השיווק של בזק בינלאומי מ-2011 ומוביל את האסטרטגיה השיווקית והפרסומית של החברה במגזרים הפרטי והעסקי.
תחת ניהולו בוצעו שורה של מהלכים אסטרטגיים משמעותיים שביססו את בזק בינלאומי כחברה מובילה בשוק התקשורת, כשהבולט בהם הוא פרויקט השקת הכבל התת ימי הראשון בישראל, מהלך שתרם לבידול והעדפה לשירותי האינטרנט של החברה והביא לצמיחה משמעותית בנתח השוק.
בשנתיים האחרונות הוביל אסף את החברה להיות חלוצה בתחום הגנת הסייבר למגזר הפרטי ובכך הצליח לייצר ערך חדשני ומבדל נוסף לחברה ושינה את השיח בקטגוריית האינטרנט.
אביב, בוגר תואר MBA במנהל עסקים בהתמחות בשיווק, כיהן בעבר בתפקידי ניהול בכירים בקבוצת בזק.