» האנשים מאחורי המותג טמבור


יעל בן צבי
סמנכ"ל שיווק
יעל הצטרפה לטמבור בשנת 2016 כסמנכ"ל שיווק, שירות ודיגיטל. לפני כן, כיהנה במספר תפקידי ניהול שיווק בחברת יוניליוור, בהם החטיבה לעסקים, החטיבה הקולינרית, תחום טיפוח הבית וקטגוריית הדגנים. כמו כן שימשה כפלנרית במחלקת האסטרטגיה של פרסום אדלר חומסקי. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ו-MBA מהאוניברסיטה העברית.

ניבה יחיאב
מנהלת שיווק אדריכלים, עיצוב והשראה
ניבה אחראית לתקשורת ולפעילויות מול קהל האדריכלים, המעצבים, המהנדסים והמפקחים, ועוסקת במקביל בחקר טרנדים וחדשנות, בהתמחות בחיבור בין מגמות מובילות בעולם האדריכלות והעיצוב לעולם הצבע וחומרי הבנייה. ניבה בעלת תואר ראשון באדריכלות ותואר שני בעיצוב תעשייתי, עם התמחות בניהול העיצוב.

מיכל כהן אפשטיין
מנהלת שיווק לקוחות ומסחור חזותי
מיכל אחראית על מגוון הפעילויות מול הלקוחות המקצועיים, כגון אנשי מקצוע, קמעונאים וכן על רשתות ה-DIY, ובנוסף על המסחור החזותי בחנויות השונות. בעבר ניהלה את מחלקת ה-WELL-BEING בפרומרקט. בעלת BA במנהל עסקים של המכללה למנהל ו-MBA במנע"ס מאוניברסיטת מנצ'סטר באנגליה.

ליהי רמון
מנהלת תקשורת שיווקית
ליהי אחראית על המהלכים הפרסומיים והתוצרים השיווקיים של טמבור, וכן על כלל הפעילות והפלטפורמות הדיגיטליות של המותג. ליהי הצטרפה לטמבור ב-2017 לאחר שנים של ניסיון בעולם השיווק ביוניליוור ישראל ובייעוץ אסטרטגי בחברת "שלדור". בעלת BA בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון, ו-MBA מאוניברסיטת תל אביב.

רונן בן מאיר
מנהל שיווק מוצרים
רונן הצטרף לטמבור ב-1996 וכיום מוביל את תחום המוצרים במח' השיווק של הקבוצה, המטפלת במוצרי דקורציה, חומרי בנייה וצבעי תעשייה. בעבר עסק בניהול מכירות החברה באזור הצפון, ניהול יחידת המכירות בנושא צבעי התעשייה, וכיהן כמנהל מוצר ומנהל תחום. רונן הינו בעל תואר ראשון במנע"ס בהתמחות בשיווק של המכללה למנהל.

קרן רהב
מנהלת בית טמבור
קרן מנהלת את המרכז לייעוץ ועיצוב בצבע המעניק ייעוץ חינם ללקוחות. בנוסף מנהלת קרן את מוקד המומחים של טמבור וכן, את שירות "מעצבים עד הבית", שירות ייחודי המעניק ייעוץ לעיצוב בצבע בבית הלקוח. בעברה עבדה קרן במחלקת הפרסום של "קשת", וכן שימשה כמנהלת הפרסום וכמנהלת תקשורת שיווקית של ערוץ ביפ.