» האנשים מאחורי המותג ישראכרט


ד"ר רון וקסלר
מנכ"ל
רון וקסלר מונה בתחילת 2016 למנכ"ל קבוצת ישראכרט והוא מנהל את הקבוצה תוך מתן דגש על חדשנות ויצירתיות, יוזמה, אחריות ומחויבות למצוינות בכל דרגי עובדי הקבוצה. וקסלר מאמין שהנכס העיקרי של הקבוצה הוא עובדיה, ומשוכנע כי הקפדה על מקצועיות, שירות מעולה ושיתוף פעולה בין כלל הגורמים בקבוצה יובילו להישגים משמעותיים גם בעתיד.
בעשור האחרון כיהן במספר תפקידים בכירים בקבוצת בנק הפועלים, בהם משנה למנכ"ל וחבר הנהלת הבנק וממונה על חטיבת האסטרטגיה; סמנכ"ל מסחר ומכירות בקבוצת ישראכרט; ומנהל אזור הדרום בחטיבה הקמעונאית ומנהל אגף E-Banking ופיתוח עסקי בבנק הפועלים. טרם הצטרפותו לבנק הפועלים כיהן כ-10 שנים כמייסד ומנכ"ל של חברות start-up.
וקסלר הוא בעל תואר דוקטור לפילוסופיה במנהל ציבורי ותואר מוסמך במנהל עסקים (MBA), שניהם מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון בראיית חשבון ומשפטים מאוניברסיטת תל-אביב.

מרב קליפר פרץ
סמנכ"ל שיווק
מרב קליפר פרץ מונתה ב-2014 לסמנכ"ל השיווק של ישראכרט. במסגרת תפקידה מובילה מרב את הפעילות השיווקית של ישראכרט בכרטיסים בנקאיים, חוץ בנקאיים, אשראי צרכני, פעילות הסלולר והדיגיטל. מרב מתמקדת בהובלת ישראכרט לצמיחה, פיתוח מוצרים ושווקים חדשים ושמירה על מובילות המותג ועוצמותיו. מרב בוגרת תואר שני MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.
מרב החלה את דרכה בבנק הפועלים. במהלך השנים כיהנה במגוון רחב של תפקידים ניהוליים בבנק, ובתפקידה האחרון ניהלה את מטה השיווק והתכנון האסטרטגי של החטיבה הקמעונאית.