» האנשים מאחורי המותג קניוני עזריאלי


ארנון תורן
מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ומשנה למנכ"ל קבוצת עזריאלי
ארנון תורן החל את דרכו בקבוצת עזריאלי לפני 26 שנים בתכנון קניון מלחה בצמוד לדוד עזריאלי ז"ל. עם התפתחות הקבוצה ליווה את כל הפרויקטים החדשים ואת איחודם לקבוצת קניונים. ארנון היה ממקימי מרכז עזריאלי ת"א והמנכ"ל. במקביל, ניהל ארנון את תחום המשרדים המתפתח - תכנון, הקמה ושיווק הפרויקטים החדשים. בסוף שנת 2013 מונה ארנון למנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ולאחראי על ניהול כל הפרויקטים שבהקמה. בנוסף, מנהל ארנון את תחום הסחר הדיגיטלי, והאינטגרציה שלו עם שאר תחומי הפעילות.

עופר ירום
סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה
עופר ירום הוא בעל תואר BA בכלכלה ובניהול.
בשנת 2014 הצטרף לקבוצת קניוני עזריאלי ומונה לסמנכ"ל השיווק והאסטרטגיה של הקבוצה. בתפקיד זה הוא אחראי על הפעילות השיווקית והתקשורתית השוטפת ועל תכנון האסטרטגיה השיווקית, והאינטגרציה השיווקית של תחום הסחר הדיגיטלי והקניונים.
בשנים שקדמו להגעתו לקבוצת עזריאלי, עבד במספר משרדי פרסום מובילים בתפקידי אסטרטגיה שונים החל מאנליסט ועד לאסטרטג בכיר.

אייל וייסמן
סמנכ"ל פיתוח עסקי
אייל וייסמן מוסמך כעורך דין משנת 2010; בעל תואר ראשון במנהל עסקים ובמשפטים.
החל לעבוד בקבוצת עזריאלי כמנהל שיווק תחום המשרדים משנת 2010 עד 2014.
לאחר שכיהן כשנה בתפקיד סמנכ"ל שיווק בחברת אושירה מקבוצת S.K, חזר אייל לקבוצת עזריאלי ומונה לסמנכ"ל פיתוח עסקי של קבוצת הקניונים, ולאחראי על פיתוח הפרויקטים החדשים של הקבוצה, כמו גם על פיתוח הפעילות העסקית בפרויקטים הקיימים.

רן רולניצקי
מנהל דיגיטל וחדשנות
רן הצטרף לקבוצת עזריאלי בשנת 2014 ומכהן מאז בתפקיד מנהל הדיגיטל והחדשנות של קבוצת הקניונים.
במסגרת תפקידו אחראי רן על הפעילות הדיגיטלית של כלל קניוני הקבוצה, ניהול הנכסים הדיגיטליים הקיימים, פיתוחם של נכסים דיגיטליים חדשים והאינטגרציה עם אתר הסחר הדיגיטלי Azrieli.com.
לפני שהצטרף לקבוצת עזריאלי, עבד רן בגופי מדיה אינטרנטיים, וכיהן בתפקידים שונים בתחום הדיגיטל במשרד פרסום.