» האנשים מאחורי המותג קפה קפה


רונן נימני
בעלים - קבוצת קפה קפה
רונן נימני הוא איש עסקים הפועל כבר למעלה מ-20 שנה בתחום הבילוי וההסעדה. בשנת 2001 הקים את רשת קפה קפה, יחד עם בת זוגו מיקי טיל. כיום מונה הרשת למעלה מ-157 סניפים. ב-2010 הפך את הרשת לקבוצה עם צירופה של לחם ארז ולאחר מכן הצטרפו רשתות בתי קפה ומסעדות נוספות. כיום מונה הקבוצה תשע רשתות שונות המתמחות ומובילות כל אחת בתחום ייחודי, בהן: קפה קפה, לחם ארז, פרש קיטשן, לחם בשר, כספי ועוד.
הנהגתו וחזונו של נימני מובילה את התפתחות הקבוצה ודוחפת אותה למצוינות, תוך חתירה מתמדת לצמיחה, חדשנות ושאיפה להיות הטובים ביותר בכל תחום פעילות בארסנל המגוון והייחודי של הקבוצה.

נעם צימרמן
מנכ"ל קבוצת קפה קפה
נעם צימרמן החל את דרכו בחברה לפני כ-10 שנים כזכיין, ומילא שורת תפקידי ניהול בכירים בטרם מינויו למנכ"ל הקבוצה. צימרמן הדוגל במצוינות כדרך חיים, פיתח מערך שירות לקוחות ייחודי, השם את הלקוח במרכז, ומעניק יחס אישי ומקצועי לכל בקשה או תלונה המגיעות מהסניפים. כמו כן, צימרמן אמון באופן בלעדי על הפיתוח העסקי של כלל מותגי הקבוצה. פעילותו כמנכ"ל קבעה סטנדרטים חדשים של איכות ושירות ללקוח, הובילה וחיזקה את הקבוצה כגדולה והמובילה בתחום. בשנים הקרובות צימרמן מתכנן להמשיך את מגמת הצמיחה וההתרחבות של הקבוצה ולהציב סטנדרטים חדשים של איכות, שירות וחדשנות בענף בתי הקפה והמסעדנות בישראל.

טל אקרמן-טבקמן
סמנכ"ל שיווק ופרסום, קבוצת קפה קפה
טל בעלת תואר Bs.c במדעי התזונה עם התמחות בכלכלה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. מונתה לתפקידה בשנת 2013, לאחר שמילאה שורת תפקידים בתחומי השיווק.
טל מנהלת את מחלקת השיווק והפרסום של מכלול מותגי הקבוצה והיא מעניקה שירות לרשתות וזכייני הקבוצה בכל התחומים, לרבות קמפיינים ארציים רחבי היקף, פעילויות קד"מ ודיגיטל, יחסי ציבור, שירותי סטודיו וייעוץ אסטרטגי.
עם הפיכת ענף בתי הקפה לזירת פעילות מרכזית וחמה בנוף התקשורתי, היא מצעידה את מותגי הקבוצה בהצלחה לשמירה על מעמדם המוביל בשוק ודואגת לשמור תמיד על קפה קפה צעד אחד לפחות לפני המתחרים.