» האנשים מאחורי המותג שילב


שושי ואיציק אורן
יו"ר משותף ובעלים
שושי ואיציק אורן, היזמים והבעלים של שילב משמשים כיו"ר חברת שילב. החברה הוקמה על ידם בשנת 1974 כתוצאה מחוויה אישית כאשר נולד בנם השני רן. בהקמת חברת שילב וביצירת תחום ההזמנות לקראת הלידה אשר לא היה קיים בשנים אלה והומצא על ידם, שינו הזוג אורן את פני השוק בתחום מוצרי התינוקות.
במהלך השנים הובילו איציק ושושי מהלכים פורצי דרך בתחום הקמעונאות וביססו את מעמד המותג שילב, המבוסס על ערכים של מצוינות בשירות ודאגה להורים שבדרך, והפכו את המותג שילב למותג מוביל בתחום התינוקות בארץ ובעולם.

ענת לוין
מנכ"לית
לענת לוין ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתפקידי ניהול בכיר, בחברות מובילות.
ב-13 השנים האחרונות היא משמשת כמנכ"לית חברת שילב. הודות לידע והניסיון הרב שצברה עם השנים הובילה ענת את רשת שילב למיתוג מחדש וחוויה קמעונאית אשר ביססה את שילב כרשת מובילה בקמעונאות בתחום התינוקות בארץ ובעולם. כל זאת בזכות יצירת תשתית רחבה של מערך לוגיסטי מתקדם, סטודיו לעיצוב ייחודי לעיצוב ופיתוח מוצרים ועוד. אלה איפשרו פיתוח מנועי צמיחה משמעותיים. בשנים אלה הכפילה הרשת את פעילותה והיא מונה היום 75 סניפים.

יהודית לפלר לרר
סמנכ"לית שיווק
יהודית לפלר לרר החלה את דרכה בשילב לפני כעשור, ובמסגרת תפקידה היא מובילה את מחלקת השיווק אשר מתמקדת בתחומים רבים תוך הובלת האסטרטגיה השיווקית של החברה.
במהלך השנים האחרונות יהודית פיתחה ובנתה את מועדון הלקוחות של הרשת, המהווה היום מנוע צמיחה משמעותי לניהול הקשר עם הלקוחות של שילב ומאפשר לרשת לנהל ביג דאטה מדויק. תחום משמעותי נוסף בו התמקדה הינו פיתוח הזירה הדיגיטלית ובניית נכסים המשמשים את הלקוחות ומעניקים להם חווית קנייה מושלמת.
יהודית בוגרת EMBA במסלול מנהלים באוניברסיטת בר אילן.