» האנשים מאחורי המותג טבע


אבינועם ספיר
מנכ"ל טבע ישראל
אבינועם ספיר הצטרף לטבע בשנת 2002 ומילא שורת תפקידי ניהול בתחום הכספים, עמד בראש מערך הלקוחות האסטרטגיים של טבע ישראל, כיהן כמנכ"ל סלא, חברת ההפצה של טבע בישראל, ויזם וניהל את הקמת המרכז הלוגיסטי בשוהם. לאחר מכן, בשנת 2011, מונה לסמנכ"ל פיתוח עסקים הגלובלי במטה טבע. בשנת 2013 מונה למנכ"ל טבע ישראל ובתפקידו זה מבסס את מעמדה של החברה כמובילת שוק הבריאות בישראל, כמו גם כמרכז חדשנות עבור טבע העולמית. אבינועם אף מוביל את פלטפורמת ההשקעות בחברות סטארט-אפ ישראליות, בתחום המכשור הרפואי והטכנולוגיה הרפואית, "סנארה וונצ'רס", המשותפת לטבע ופיליפס. בשנת 2016 מונה גם למנהל אשכול מדינות אפריקה, מזרח תיכון ואוקריאינה. אבינועם הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה בהצטיינות יתרה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מאונ' תל אביב.

יוסי אופק
מנכ"ל הפארמה וחדשנות רפואית טבע ישראל
יוסי אופק מנהל משנת 2013 את יחידת Pharma Innovative Solutions בטבע ישראל. בהובלתו, מתמקדת היחידה בפעילויות השיווק של תרופות מרשם ממותגות, בדיקות דיאגנוסטיות מתקדמות ומוצרים משלימים חדשניים.
בנוסף, יוסי מוביל את פלטפורמת ההשקעות בחברות סטארט-אפ ישראליות בתחום המיכשור הרפואי והטכנולוגיה הרפואית, "סנארה וונצ'רס", המשותפת לטבע ולפיליפס.
יוסי החל את דרכו בטבע לפני למעלה מ-20 שנה. בתפקידו הקודם כיהן במשך שש שנים כמנכ"ל טבע מדיקל וכמנהל פעילות טבע בדרום אפריקה, ולפני כן מילא שורה של תפקידי ניהול ושיווק בטבע מדיקל. ליוסי תואר ראשון ושני במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי.