» האנשים מאחורי המותג אדויל


נילי פורר רבינוביץ
מנכ"לית ניאופארם מוצרי צריכה
נילי החלה לנהל את החברה ב-2019. החברה פועלת לשיפור אורח החיים בישראל על ידי שיווק, מכירה והפצה של מותגי צריכה ותרופות ללא מרשם של חברות גלובליות מובילות כמו Abbott, GSK, Johnson & Johnson, Zeller, Almirall, לצד פיתוח, ייצור, שיווק, מכירה והפצה של מותגים ישראליים שבבעלותה. מבין מותגיה: סימילאק, צנטרום, אדויל, ליסטרין, בלנאום, דוקטור עור, בייביסיטר, נועם, ועוד. נילי מכהנת בתפקידים בכירים במטה קבוצת ניאופרם מזה כעשור, בהם ניהול העיצוב והחדשנות, האתיקה ועוד. לפני כן כיהנה כמנהלת החדשנות בכתר פלסטיק וכמעצבת מוצר.
בעלת תואר ראשון לעיצוב תעשייתי ותואר שני M.Des, Design and Innovation Management מבצלאל, האקדמיה לאומנות ועיצוב, ירושלים.

יעל בן צבי
סמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי
יעל הצטרפה לניאופרם מוצרי צריכה ב-2018 כסמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי. במסגרת תפקידה מובילה את הפעילות השיווקית של מותגי החברה, בהם אדויל, צנטרום, חיתולי בייביסיטר, מותג הדרמו-קוסמטיקה ד"ר עור, נרבן, מוסטלה, בלנאום, נוק ועוד.
לפני כן כיהנה כסמנכ"לית השיווק של טמבור ובמגוון תפקידי ניהול שיווק בחברת יוניליוור, בהם החטיבה לעסקים, החטיבה הקולינרית, תחום טיפוח הבית וקטגוריית הדגנים. כמו כן, שימשה כפלנרית אסטרטגיה בפרסום אדלר חומסקי.
בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ו-MBA מהאוניברסיטה העברית.

שלומית רוזנבוים
מנהלת תחום התרופות ללא מרשם והתוספים
שלומית הצטרפה לניאופרם ב-2015 ומכהנת כמנהלת תחום התרופות ללא מרשם והתוספים. במסגרת תפקידה מובילה שלומית את האסטרטגיה והפעילות השיווקית לצרכן ולאנשי המקצוע של המותגים המובילים אדויל, צנטרום, נרבן ועוד. שלומית הובילה מגוון מהלכים שהובילו לצמיחה משמעותית כגון פניה לקהלים חדשים ופיתוח הפעילות הדיגיטלית של המותגים.
קודם לכן מילאה שלומית מגוון תפקידים בחברה המרכזית למשקאות בהם מנהלת מחלקת מחקר ואסטרטגיה במחלבת טרה.
לשלומית תואר B.Sc במדעי המוח ו-MBA עם התמחות בשיווק ופרסום.