» האנשים מאחורי המותג ביתילי


אביב איתני
מנכ"ל
לאחר שבע שנים בהן שימש כיו"ר פעיל, חזר אביב איתני לתפקיד המנכ"ל, ומייד החל בתהליכי התייעלות בחברה. בין השאר, ניהל את סיום הבנייה והמעבר למרכז הלוגיסטי החדש, שאליו צמודים מפעלי הרהיטים של החברה, המתמחים בייצור רהיטים מרופדים ומוצרי עץ, בשטח כולל של כ-14 אלף מ"ר. בעקבות הצמדת המפעלים למרלו"ג מיוצרים הרהיטים בסמוך לזמן האספקה ללקוח, ובכך נחסכים שטחי אחסנה, עלויות ועבודה כפולה.
אביב, נשוי ואב ל-6 ילדים ומשרת פעיל במילואים.

מיכל פארי
סמנכ"ל סחר
במסגרת תפקידה לקחה מיכל פארי חלק מרכזי בשינוי ובמיצוב מחדש של הרשת, הן על ידי זיהוי טרנדים ובחירת מקורות סחר חדשים ומבודלים והן על ידי בחירת תמהיל נכון ומדויק שיאפשר קניות גדולות לצד קניות מזדמנות, אקססוריז ופריטים להלבשת הבית (הום סטיילינג). כך הצליחה מיכל להנגיש מחירים ולהרחיב את קהלי היעד של רשת ביתילי.
כמו כן, שינתה מיכל את נראות החנויות, החל מהחללים וכלה בניהול צוות מעצבי הפנים והאדריכלים.
בעלת תואר ראשון באדריכלות מ-Pratt institute, ניו יורק.

יובל חן
סמנכ"ל מכירות ותפעול
בשמונה השנים האחרונות אחראי יובל חן על התפעול והמכירות ברשת ביתילי, וזאת בנוסף לתפקידו כאחראי על שירות הלקוחות בחברה. את תחילת דרכו המקצועית ברשת החל בשנת 1995 כמנהל תחום הרהיטים במחסן המרכזי, כשרשת ביתילי מנתה 4 סניפים בלבד. מאז הספיק לבצע מספר תפקידים בתחום התפעול והלוגיסטיקה בחברות שונות, כשבתפקידו האחרון שימש כמנהל התפעול של כל מותגי קבוצת א.פ. עיצובים.
בוגר תואר ראשון במסלול מנהלים מהמרכז האקדמי רופין.

ליטל צרפתי חזן
מנהלת שיווק
בשמונה השנים האחרונות מנהלת ליטל צרפתי חזן את מחלקת השיווק והפרסום של ביתילי. במסגרת תפקידה ליטל אחראית על ייזום והובלת מהלכי שיווק, שעזרו לשפר ולקדם את תדמית הרשת, כדוגמת מיצובה כמובילה בתחום העיצוב, צמצום הפערים בין תפיסת המחיר לנראות המוצר, והכנסה למגוון של קולקציות רהיטים בהתאמה אישית. לאחרונה, הובילה ליטל את הגישה השיווקית החדשה, המאפשרת לכל אחד ליהנות מעיצוב מדהים במחיר אטרקטיבי, באמצעות קמפיין ייחודי ושימוש במעצבים מוכרים ומובילים.