» האנשים מאחורי המותג הולנדיה


אבי ברססט
מנכ"ל ובעלים
אבי מכהן כמנכ"ל החברה מ-1996. מאז ועד היום, הוביל אבי את החברה לצמיחה בזירה הלאומית ואף יותר בזירה הבינלאומית. ברססט נחשב למומחה ומרצה בינלאומי בתחום השינה. בעשור האחרון חוקר אבי את תרבות השינה המודרנית ואף חיבר שלושה ספרים בנושא: "לילה במתנה", "NAP" ו-"הולנדיה הספר". ספריו הם אבן דרך לכל אדם שרוצה לשפר את איכות השינה ואת חייו.
אבי מנסה בעצמו את כל הפיתוחים והפטנטים של הולנדיה ודואג לשדרג ולעדכן מוצרים בהתאם לתנודות השוק, החידושים והצרכים שמעלים הלקוחות הנאמנים של הולנדיה, כשמטרתו הגדולה ביותר היא לשפר את איכות השינה של הישראלים.

רינה בן חמו (ברססט)
סמנכ"לית כספים ובעלים
רינה, רואת חשבון בהכשרתה, עובדת בחברה מיומה הראשון ב-1981. רינה ממלאת שורה ארוכה של תפקידי ניהול - החל בחישובי שכר וכספים, תכנון האסטרטגיה הפיננסית וההשקעות של החברה ועד לניהול העובדים והדאגה לרווחתם. רינה בעלת לב רחב וידועה כאוזן הקשבת של עובדי החברה.
רינה מאמינה כי הולנדיה זו משפחה גדולה שרק גדלה עם השנים, ושהעובדים הוותיקים והמרקם המשפחתי הוא סוד ההצלחה והכוח המניע בשגרת היומיום בחברה אל מול האתגרים שרק גדלים.

עידן כץ
סמנכ"ל רשת החנויות
עידן החל את דרכו בהולנדיה ב-2008. הוא החל כמנהל סניף, עבר לניהול אזור וכיום משמש כסמנכ"ל הרשת.
במסגרת תפקידו, אחראי עידן על מערך המכירות של החברה, נציגי המכירות - גיוסם והכשרתם, קידום המותג הולנדיה בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים ויצירת שיתופי פעולה עם קהלי יעד של אדריכלים, מעצבים ופיזיותרפיסטים. עידן בוגר תואר ראשון בתעשייה וניהול ובעל ניסיון מכירתי רב מעולם התקשורת.