» האנשים מאחורי המותג מלונות דן


רונן ניסנבאום
מנכ"ל
ניסנבאום ממשיך לבסס, למנף ולהגדיל את מותג מלונות דן, באמצעות מלון LINK- hotel & hub המותג החדש מבית מלונות דן, המאופיין באפליקציה וטכנולוגיה חדשנית. כמו כן, ממשיך ניסנבאום לפתח את המלון הראשון מחוץ לגבולות הארץ, מלון THE DEN בבנגלור שבהודו.
ניסנבאום אחראי על רכישת 3 מלונות חדשים וצירופם לרשת, נפטון אילת, רות צפת והמעיין נצרת. כיום מונה הרשת 18 בתי מלון. בנוסף, אחראי על השקת הריזורט החדש דן קיסריה, המספק חוויה ייחודית וכן על חידוש המלונות הקיימים של הרשת.
במקביל, ניסנבאום ממשיך להטמיע את תודעת השירות האישי, מעבר למצופה בקרב עובדי ומנהלי הרשת, כדי להשפיע על חוויית אירוח טובה ביותר במלונות דן.

טלי קידר
סמנ"כלית שיווק ודיגיטל
קידר הצטרפה בפברואר 2019 למלונות דן לאחר שכיהנה בתפקידי ניהול ושיווק בכירים בחברות מובילות בישראל, בהן פלאפון, בנק דיסקונט ואלקטרה מוצרי צריכה. טלי קידר ניהלה את האסטרטגיה השיווקית של המותגים השונים והובילה מהלכים ששילבו בין עולמות הריטייל, הדאטה, ה-e-Commerce והחדשנות. מאז שהצטרפה לחברה, קידר מובילה את האסטרטגיה השיווקית של הרשת, ממשיכה לטפל בהטמעת המותג החדש מלון LINK hotel&hub ותקשורו מול קהל יעד רלוונטי. בנוסף, אחראית על הרחבת עולמות הדיגיטל והרחבת הדאטה בייס של מועדון e-Dan והפיכתו למוביל בענף התיירות. קידר הייתה אחראית על מהלך ההשקה המחודשת של דן קיסריה ריזורט והובילה קמפיין פרסומי ייחודי לקידומו, שיצר באזז תקשורתי רב.