» האנשים מאחורי המותג קבוצת פרטנר


איציק בנבנישתי
מנכ"ל
איציק מונה למנכ"ל פרטנר ביולי 2015, והוביל את החברה לדרך חדשה כקבוצת תקשורת כוללת.
כיום, פרטנר מובילה את החדשנות והבשורה הצרכנית ללקוחות פרטיים ועסקיים בתשתיות ובשירותי תקשורת, בסלולר, באינטרנט ובטלוויזיה.
רשת Partner 5G מובילה בחדשנות ובביצועים בסלולר ובשביעות הרצון של הלקוחות, תשתית הסיבים האופטיים העצמאית של פרטנר מגיעה כבר לעשרות ערים בארץ, ופרטנר TV הוא שירות הטלוויזיה הצומח והחדשני בישראל, והשותף הראשון של נטפליקס ואמזון פריים וידאו בארץ.
לאיציק ניסיון של יותר מ-20 שנה כמנכ"ל בחברות טכנולוגיה ותקשורת, כמנכ"ל בזק בינלאומי, מנכ"ל משותף של HP בישראל ומנכ"ל חברת .CMS Ltd.

תרי ישכיל
סמנכ"לית שיווק
תרי הצטרפה לקבוצת פרטנר ב-2017 והיא אחראית על קביעת האסטרטגיה השיווקית והתמחורית של הקבוצה, הכנסות מקווי המוצר, תחום ציוד הקצה, יישום השפה הפרסומית התואמת את האסטרטגיה השיווקית ועל אגף הדיגיטל והחדשנות המוצרית. ב-2019 מונתה גם לסמנכ"לית חטיבת השירות ומאז מובילה את חוויית הלקוח על כלל היבטיה.
בשנה החולפת הובילה תרי מהלכים של גיבוש אסטרטגיה שיווקית חדשה כשבמרכזה מהפכת ה-G5 בסלולר, ביסוסה של תשתית הסיבים כפתרון המתקדם ביותר בישראל וחיזוק מעמדה של הטלוויזיה. בעברה כיהנה כמשנה למנכ"ל קבוצת זאפ, סמנכ"לית שיווק ופרסום וחברת הנהלה בפסגות, מנהלת חטיבת השיווק המרכזי בתנובה, מנהלת תחום השיווק העסקי בסלקום ועוד.