» האנשים מאחורי המותג קליל


צורי דבוש
יו"ר דירקטוריון ובעלים
צורי רכש את החברה בשנת 2001 לאחר אקזיט בתחום ההיי-טק. כוונתו היתה לקדם מפעל תעשייתי פריפריאלי להצלחה לאומית – כחלק מתפישה פילנתרופית לקידום הפריפריה וצמצום פערים.
צורי מוביל מהלכי השקעה במיתוג, עיצוב, ופיתוח תמידי של מוצרים ושירותים חדשים. זאת בהתאם לתפיסתו, לפיה מותגים שיעמדו בהבטחתם – ימשיכו לצמוח. הוא הקים את מחלקת העיצוב בקליל, המפתחת מוצרים מעוצבים ומתקדמים טכנולוגית.
מאז רכישת החברה מקדם צורי מהלכים לשיפור תנאי העובדים והשקעה בקהילה. בזכות מהלכיו, זכתה קליל באות העסק הקשוב 2018 בהוקרה על התנהלות עסקית לאור ייעוד נעלה.

פרדי אבוקרט
מנכ"ל
פרדי נכנס לתפקיד בינואר 2020 על מנת להטמיע שינויים עסקיים וארגונים נרחבים, תוך התמודדות בשוק תחרותי בעל אתגרים רבים, ולהזניק את החברה קדימה.
לפרדי יש ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתפקידי ניהול בשוק המקומי והבינלאומי. במשך 12 שנים כיהן כמנכ"ל יצרנית הצעצועים ומוצרי התינוקות Tiny Love. לפני כן, כיהן כמנכ"ל חטיבת המיזוג באלקטרה. ב-1996-2003 צמח בשטראוס בחטיבות המכירות והשיווק, כשבתפקידו האחרון כיהן כסמנכ"ל השיווק של הקבוצה.
צורי דבוש, בעל השליטה בקליל, בחר בפרדי בזכות נחישותו ויתרונותיו הבולטים, וציין: "יש מעט מאוד מנכ"לים שיש להם גם לב גדול וגם הרבה כישורים".