» האנשים מאחורי המותג קפה קפה


רונן נמני
בעלים - קבוצת קפה קפה
בשנת 2001 הקים רונן נמני יחד עם בת זוגו מיקי טיל את קפה קפה. 9 שנים מאוחר יותר הפכה הרשת המצליחה לקבוצה, עם צירופה של לחם ארז ורשתות בתי קפה ומסעדות נוספות.
כיום מונה קבוצת קפה קפה כ-280 בתי קפה ומסעדות ב-15 רשתות שונות, שכל אחת מהן מתמחה בתחום ייחודי. בין הרשתות: קפה קפה, לחם ארז, פרש קיטשן, לחם בשר, כספי, פיאנו פיאנו ועוד.
ההנהגה והחזון של נמני מובילים את התפתחות הקבוצה תוך עידוד מצוינות וחתירה מתמדת לצמיחה, הובלה וחדשנות בכל אחד מתחומי הפעילות בארסנל המגוון של הקבוצה.

נעם צימרמן
מנכ"ל קבוצת קפה קפה
נעם צימרמן החל את דרכו בחברה לפני כ-12 שנים כזכיין, ומילא שורת תפקידי ניהול בכירים בטרם מינויו למנכ"ל הקבוצה. צימרמן, הדוגל במצוינות כדרך חיים, פיתח מערך שירות לקוחות ייחודי, השם את הלקוח במרכז, ומעניק יחס אישי ומקצועי לכל בקשה או תלונה המגיעות מהסניפים. כמו כן, צימרמן אמון באופן בלעדי על הפיתוח העסקי של כלל מותגי הקבוצה. פעילותו כמנכ"ל קבעה סטנדרטים חדשים של איכות ושירות ללקוח, הובילה וחיזקה את הקבוצה כגדולה והמובילה בתחום. בשנים הקרובות צימרמן מתכנן להמשיך את מגמת הצמיחה וההתרחבות של הקבוצה ולהציב סטנדרטים חדשים של איכות, שירות וחדשנות בענף בתי הקפה והמסעדנות בישראל.

יעל רומנו
מנהלת פרסום ודיגיטל
יעל הצטרפה לקפה קפה ב-2012 ומאז פעלה בשורה של תפקידי מפתח בעולמות הפרסום של מותגי הקבוצה. במסגרת תפקידה, מנהלת יעל קשר ישיר עם כלל זכייני הקבוצה וחברות הפרסום, במטרה ליצור חיבור אישי ומקצועי לכל עולמות המדיה והפרסום של המותגים.
בעשור האחרון הייתה יעל אחראית, בין היתר, על מספר מהלכים אסטרטגיים, פרויקטים שונים ומגוונים והייתה שותפה מרכזית להצלחת המותגים בקבוצה.
יעל משמשת כמנהלת תחום הדיגיטל והפרסום של כלל מותגי הקבוצה, והיא מביאה עמה רוח חדשנית, מרעננת, יצירתית וצעירה לכלל הרשתות ומחזקת את מעמדה של הקבוצה והמותגים אל מול המתחרים בהצלחה רבה.