» האנשים מאחורי המותג zap השוואת מחירים


רמי חזן
מנכ"ל קבוצת zap שבבעלות אייפקס
רמי בעל ניסיון ניהולי עשיר במגוון תחומי צריכה וקמעונאות, תקשורת, שיווק, מגזר עסקי ועוד. מאז 2019 מוביל רמי תהליכים חוצי ארגון במטרה להפוך את קבוצת zap לארגון דינמי הפועל על ידי שיטות חדשניות ומוכנות להתאים את עצמה לסביבות השוק המשתנה.
במסגרת תפקידו רמי ממנף את מנועי הצמיחה של כל אחד מאתרי הקבוצה לכדי כלים פונקציונליים לעשרות מיליוני גולשים מדי חודש ולמאות אלפי עסקים הרשומים במאגר. בנוסף, מוביל חזן צמיחה משמעותית ושיפור במדדים העסקיים השונים של הקבוצה במטרה להביא את החברה להישגים כלכליים ועסקיים.
חזן, בוגר תוכנית מנהלים בכירים של הטכניון ובעל תואר ראשון במדעי החברה, עם התמחות בניהול.

דרור זליט
מנכ"ל אתר zap השוואת מחירים
מאז 2016 דרור מנהל את zap השוואת מחירים ומוביל לצמיחה משמעותית בתוצאותיה העסקיות ובמספר המבקרים. במהלך כהונתו התרחבה zap לערוצים חדשים, תוך מתן דגש על יצירת ערך צרכני איכותי לגולשים. במסגרת הפעילות והמהלכים השונים נתן דגש גם על קידום העסקים, הן ביצירת ערוצים שיווקיים עבורם והן בפיתוח והנגשת כלים מבוססי BIG DATA, המסייעים בצמיחה בעולם הסחר האלקטרוני. לזליט תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל. בעברו כיהן בתפקידי ניהול בכירים בעולם האינטרנט והסחר האלקטרוני. בין היתר ניהל את אתר BUY2 (azrieli.com), היה חבר בצוות ההקמה של חטיבת השיווק והתוכן בחברת פרטנר (orange) והיה שותף בהקמת מיזמים רבים בזירה הדיגיטלית.